DPG60B600LB
| سازندگان: | IXYS |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Accessories |
| برگه داده ها: | DPG60B600LB |
| توضیحات: | Diodes - General Purpose, Power, Switching 60A 600V SMPD |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| Rohs | Details |
| برند | IXYS |
| محصول | Switching Diodes |
| بسته بندی | Tube |
| Tradename | HiPerFRED |
| زیرشاخه | Diodes & Rectifiers |
| تولید کننده | IXYS |
| نوع محصول | Diodes - General Purpose, Power, Switching |
| پیکربندی | Quad |
| زمان بهبودی | 40 ns |
| سبک نصب | SMD/SMT |
| بسته بندی/مورد | SMPD-9 |
| قسمت # نام مستعار | DPG60B600LB-TUB |
| دسته بندی محصولات | Diodes - General Purpose, Power, Switching |
| جریان حداکثر موج | 250 A |
| اگر--جریان رو به جلو | 60 A |
| Ir-جریان معکوس | 250 uA |
| حداکثر ولتاژ معکوس | 600 V |
| Vf-ولتاژ رو به جلو | 3.19 V |
| مقدار کارخانه بسته | 20 |
| Pd-قدرت استهلاک | 135 W |
| حداکثر ظرفیت دیود | 30 pF |
| حداکثر دمای عملیاتی | + 150 C |
| حداقل دمای عملیاتی | - 55 C |
در انبار 98 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $20.86 | $20.44 | $20.03 |
حداقل: 1