RDBF36-13
| سازندگان: | Diodes Incorporated |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Accessories |
| برگه داده ها: | RDBF36-13 |
| توضیحات: | Bridge Rectifiers Bridge Rectifier |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| نوع | Single Phase Bridge |
| برند | Diodes Incorporated |
| عرض | 6.85 mm |
| ارتفاع | 1.5 mm |
| طول | 8.2 mm |
| بسته بندی | Reel |
| فن آوری | Si |
| زیرشاخه | Diodes & Rectifiers |
| وزن واحد | 0.000705 oz |
| تولید کننده | Diodes Incorporated |
| نوع محصول | Bridge Rectifiers |
| سبک نصب | SMD/SMT |
| بسته بندی/مورد | DBF-4 |
| دسته بندی محصولات | Bridge Rectifiers |
| جریان حداکثر موج | 100 A |
| اگر--جریان رو به جلو | 3 A |
| Ir-جریان معکوس | 5 uA |
| حداکثر ولتاژ معکوس | 600 V |
| Vf-ولتاژ رو به جلو | 1.3 V |
| Vr-ولتاژ معکوس | 600 V |
| مقدار کارخانه بسته | 3000 |
| حداکثر دمای عملیاتی | + 150 C |
| حداقل دمای عملیاتی | - 55 C |
در انبار 67 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.61 | $0.60 | $0.59 |
حداقل: 1