DMA240YC1600NA
| سازندگان: | IXYS |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Accessories |
| برگه داده ها: | DMA240YC1600NA |
| توضیحات: | Rectifiers PWRDISC-RECTIFIER (MINIBLC) |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| Rohs | Details |
| نوع | Standard Recovery Rectifiers |
| برند | IXYS |
| محصول | Rectifiers |
| بسته بندی | Tube |
| زیرشاخه | Diodes & Rectifiers |
| تولید کننده | Littelfuse |
| نوع محصول | Rectifiers |
| پیکربندی | 3-Phase Bridge |
| زمان بهبودی | 10 ms |
| سبک نصب | Screw Mount |
| بسته بندی/مورد | SOT-227B-4 |
| دسته بندی محصولات | Rectifiers |
| جریان حداکثر موج | 1.41 kA |
| Ir-جریان معکوس | 50 uA |
| Vf-ولتاژ رو به جلو | 1.72 V |
| Vr-ولتاژ معکوس | 1600 V |
| مقدار کارخانه بسته | 10 |
| Pd-قدرت استهلاک | 355 W |
| حداکثر دمای عملیاتی | + 125 C |
| حداقل دمای عملیاتی | - 40 C |
در انبار 51 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $22.60 | $22.15 | $21.71 |
حداقل: 1