DMA200XA1600NA
| سازندگان: | IXYS |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Accessories |
| برگه داده ها: | DMA200XA1600NA |
| توضیحات: | Rectifiers PWRDISC-RECTIFIER (MINIBLC) |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| Rohs | Details |
| نوع | Standard Recovery Rectifiers |
| برند | IXYS |
| محصول | Rectifiers |
| بسته بندی | Tube |
| زیرشاخه | Diodes & Rectifiers |
| تولید کننده | IXYS |
| نوع محصول | Rectifiers |
| پیکربندی | Dual Anti-Parallel |
| سبک نصب | SMD/SMT |
| بسته بندی/مورد | SOT-227B-4 |
| دسته بندی محصولات | Rectifiers |
| جریان حداکثر موج | 1.5 kA |
| اگر--جریان رو به جلو | 100 A |
| Ir-جریان معکوس | 2 mA |
| Vf-ولتاژ رو به جلو | 1.21 V |
| Vr-ولتاژ معکوس | 1.6 kV |
| مقدار کارخانه بسته | 10 |
| Pd-قدرت استهلاک | 415 W |
| حداکثر دمای عملیاتی | + 125 C |
| حداقل دمای عملیاتی | - 40 C |
در انبار 95 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $21.91 | $21.47 | $21.04 |
حداقل: 1