IS61WV5128FBLL-10BLI
| سازندگان: | ISSI |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Accessories |
| برگه داده ها: | IS61WV5128FBLL-10BLI |
| توضیحات: | SRAM 4Mb,High-Speed/Low Power,Async,512K x 8,10ns, 2.4v-3.6v, 36 Ball mBGA (6x8 mm), RoHS |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| Rohs | Details |
| نوع | Asynchronous |
| برند | ISSI |
| سری | IS61WV5128FBLL |
| زمان دسترسی | 10 ns |
| اندازه حافظه | 4 Mbit |
| زیرشاخه | Memory & Data Storage |
| تولید کننده | ISSI |
| سازمان | 512 k x 8 |
| نوع محصول | SRAM |
| نوع رابط | Parallel |
| سبک نصب | SMD/SMT |
| بسته بندی/مورد | BGA-36 |
| دسته بندی محصولات | SRAM |
| رطوبت حساس | Yes |
| جریان تامین-حداکثر | 25 mA |
| ولتاژ تامین-حداکثر | 3.6 V |
| ولتاژ تامین-Min | 2.4 V |
| مقدار کارخانه بسته | 480 |
| حداکثر دمای عملیاتی | + 85 C |
| حداقل دمای عملیاتی | - 40 C |
در انبار 87 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $3.07 | $3.01 | $2.95 |
حداقل: 1