IS61NVP25636A-200TQLI
| سازندگان: | ISSI |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Accessories |
| برگه داده ها: | IS61NVP25636A-200TQLI |
| توضیحات: | SRAM 8Mb 256Kx36 200Mhz Sync SRAM 2.5v |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| Rohs | Details |
| نوع | Synchronous |
| برند | ISSI |
| سری | IS61NVP25636A |
| نرخ داده | SDR |
| بسته بندی | Tube |
| زمان دسترسی | 3.1 ns |
| اندازه حافظه | 9 Mbit |
| زیرشاخه | Memory & Data Storage |
| وزن واحد | 0.023175 oz |
| تولید کننده | ISSI |
| سازمان | 256 k x 36 |
| نوع محصول | SRAM |
| نوع رابط | Parallel |
| سبک نصب | SMD/SMT |
| بسته بندی/مورد | TQFP-100 |
| تعداد پورت ها | 4 |
| دسته بندی محصولات | SRAM |
| رطوبت حساس | Yes |
| جریان تامین-حداکثر | 280 mA |
| ولتاژ تامین-حداکثر | 2.625 V |
| ولتاژ تامین-Min | 2.375 V |
| مقدار کارخانه بسته | 72 |
| حداکثر فرکانس ساعت | 200 MHz |
| حداکثر دمای عملیاتی | + 85 C |
| حداقل دمای عملیاتی | - 40 C |
در انبار 64 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $13.68 | $13.41 | $13.14 |
حداقل: 1