K-12-U
| سازندگان: | IRTouch Systems |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Touch Screen Overlays |
| برگه داده ها: | K-12-U |
| توضیحات: | TOUCH SCREEN INFRARED IR 12.1" |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | IRTouch Systems |
| دسته بندی محصولات | Touch Screen Overlays |
| نوع | Infrared (IR) |
| عرض | - |
| ارتفاع | 7.28" (185mm) |
| طول | 9.69" (246.0mm) |
| سری | K |
| رابط | USB |
| قسمت وضعیت | Discontinued at Digi-Key |
| اندازه صفحه نمایش مورب | 12.1" (307.8mm) |
در انبار 9 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $136.99 | $134.25 | $131.57 |
حداقل: 1