TP01156W-4KB
| سازندگان: | NKK Switches |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Touch Screen Overlays |
| برگه داده ها: | TP01156W-4KB |
| توضیحات: | TOUCH SCREEN RESISTIVE 15.6" |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NKK Switches |
| دسته بندی محصولات | Touch Screen Overlays |
| نوع | Resistive |
| عرض | 0.08" (2.10mm) |
| ارتفاع | 7.75" (196.80mm) |
| طول | 13.68" (347.50mm) |
| سری | TP01 |
| رابط | 4-Wire |
| قسمت وضعیت | Active |
| اندازه صفحه نمایش مورب | 15.6" (396.24mm) |
در انبار 8 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $133.97 | $131.29 | $128.66 |
حداقل: 1