F2977NEGK
| سازندگان: | IDT, Integrated Device Technology Inc |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | RF Switches |
| برگه داده ها: | F2977NEGK |
| توضیحات: | IC RF SWITCH SPDT 6GHZ 12VFQFPN |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | IDT, Integrated Device Technology Inc |
| دسته بندی محصولات | RF Switches |
| P1dB | - |
| سری | - |
| مدار | SPDT |
| نوع RF | - |
| ویژگی | - |
| توپولوژی | Reflective |
| امپدانس | 50Ohm |
| بسته بندی | Strip |
| قسمت وضعیت | Active |
| از دست دادن درج | 0.45dB |
| بسته بندی/مورد | 12-UFQFN Exposed Pad |
| فرکانس آزمون | 6GHz |
| محدوده فرکانسی | 30MHz ~ 6GHz |
| ولتاژ-تامین | 2.7V ~ 5.25V |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 105°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 12-VFQFPN (2x2) |
در انبار 1248 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $3.87 | $3.79 | $3.72 |
حداقل: 1