ADG919BRMZ
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | RF Switches |
| برگه داده ها: | ADG919BRMZ |
| توضیحات: | IC RF SWITCH SPDT 2GHZ 8MSOP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Analog Devices, Inc. |
| دسته بندی محصولات | RF Switches |
| IIP3 | 36dBm |
| P1dB | 17dBm |
| سری | - |
| مدار | SPDT |
| نوع RF | General Purpose |
| ویژگی | - |
| توپولوژی | Reflective |
| امپدانس | - |
| انزوا | 37dB |
| بسته بندی | Tube |
| قسمت وضعیت | Active |
| از دست دادن درج | 0.8dB |
| بسته بندی/مورد | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| فرکانس آزمون | 1GHz |
| محدوده فرکانسی | DC ~ 2GHz |
| شماره قسمت پایه | ADG919 |
| ولتاژ-تامین | 1.65V ~ 2.75V |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 8-MSOP |
در انبار 205 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $3.79 | $3.71 | $3.64 |
حداقل: 1