FC6A-T16K3
| سازندگان: | IDEC |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Controllers - PLC Modules |
| برگه داده ها: | FC6A-T16K3 |
| توضیحات: | 16PT SINK EXP MODULE MIL |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | IDEC |
| دسته بندی محصولات | Controllers - PLC Modules |
| نوع | Output Module |
| سری | FC6A |
| ویژگی | - |
| مصوبات | CE, cULus |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | DIN Rail |
| ولتاژ-تامین | 24VDC |
| سبک ختم | Rectangular Connector |
| حفاظت در برابر نفوذ | IP20 |
| دمای عملیاتی | -10°C ~ 55°C |
| تعداد ورودی و نوع | - |
| تعداد خروجی ها و نوع | 16 - Solid State |
| برای استفاده با/محصولات مرتبط | FC6A Series |
در انبار 2 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $234.00 | $229.32 | $224.73 |
حداقل: 1