FC6A-J2C1
| سازندگان: | IDEC |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Controllers - PLC Modules |
| برگه داده ها: | FC6A-J2C1 |
| توضیحات: | 2PT VOLTAGE CURRENT INPUT MOD |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | IDEC |
| دسته بندی محصولات | Controllers - PLC Modules |
| نوع | Input Module |
| سری | FC6A |
| ویژگی | - |
| مصوبات | CE, cULus |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | DIN Rail |
| ولتاژ-تامین | 24VDC |
| سبک ختم | Pluggable Screw Terminal |
| حفاظت در برابر نفوذ | IP20 |
| دمای عملیاتی | -10°C ~ 55°C |
| تعداد ورودی و نوع | 2 - Analog |
| تعداد خروجی ها و نوع | - |
| برای استفاده با/محصولات مرتبط | FC6A Series |
در انبار 2 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $232.83 | $228.17 | $223.61 |
حداقل: 1