166-11808
| سازندگان: | HellermannTyton |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Spiral Wrap, Expandable Sleeving |
| برگه داده ها: | 166-11808 |
| توضیحات: | SLIT WRAP 0.406" X 164' BLACK |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | HellermannTyton |
| دسته بندی محصولات | Spiral Wrap, Expandable Sleeving |
| نوع | Slit Wrap |
| رنگ | Black |
| عرض | - |
| طول | 164' (50.00m) |
| سری | HelaGuard HGDC |
| ویژگی | Double Slit, Dust Resistant, Impact Resistant, Self Extinguishing, Solvent Resistant |
| مواد | Polyamide (PA6), Nylon 6, Halogen Free |
| قسمت وضعیت | Active |
| ضخامت دیوار | - |
| حفاظت از گرما | - |
| مشخصه های نوع | Slit Harness |
| حفاظت مایع | Oil Resistant, Water Resistant |
| حفاظت سایشی | Abrasion Resistant |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 120°C |
| حفاظت از محیط زیست | UV Resistant, Weather Resistant |
| قطر داخل ، گسترش | - |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | UL94 V-2 |
| قطر داخل ، بدون گسترش | 0.406" (10.30mm) |
| قطر-خارج ، بدون گسترش | 0.622" (15.80mm) |
در انبار 93 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $524.50 | $514.01 | $503.73 |
حداقل: 1