G1802IN BK005
| سازندگان: | Alpha Wire |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Spiral Wrap, Expandable Sleeving |
| برگه داده ها: | G1802IN BK005 |
| توضیحات: | SLEEVING 2" X 100' BLACK |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Alpha Wire |
| دسته بندی محصولات | Spiral Wrap, Expandable Sleeving |
| نوع | Sleeve |
| رنگ | Black |
| عرض | - |
| طول | 100' (30.48m) |
| سری | FIT® GRP-180 |
| ویژگی | Chemical Resistant, Fungus Resistant, Solvent Resistant |
| مواد | Nylon |
| قسمت وضعیت | Active |
| ضخامت دیوار | 0.050" (1.27mm) |
| حفاظت از گرما | - |
| مشخصه های نوع | Expandable |
| حفاظت مایع | Fuel Resistant, Salt Water Resistant |
| حفاظت سایشی | Abrasion and Cut Resistant |
| دمای عملیاتی | -60°C ~ 150°C |
| حفاظت از محیط زیست | Corrosion Resistant, Environment Resistant, UV Resistant |
| قطر داخل ، گسترش | 2.750" (69.85mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
| قطر داخل ، بدون گسترش | 2.000" (50.80mm) |
| قطر-خارج ، بدون گسترش | - |
در انبار 54 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $523.71 | $513.24 | $502.97 |
حداقل: 1