RP1280
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | RP1280 |
| توضیحات: | BOX PLSTC OFF WHT 7.35"LX5.78"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | White, Off |
| طراحی | Cover Included |
| ارتفاع | 2.953" (75.00mm) |
| سری | RP |
| وزن | 1 lb (453.59g) |
| رأی | IP65 |
| ویژگی | PCB Supports, Watertight |
| مواد | Plastic, Polycarbonate |
| ضخامت | 0.128" (3.25mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 42.4in² (274cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 7.350" L x 5.784" W (186.69mm x 146.91mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | UL94 HB |
در انبار 87 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $25.65 | $25.14 | $24.63 |
حداقل: 1