1590Z063
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | 1590Z063 |
| توضیحات: | BOX ALUM UNPAINTED 5.89"LX2.51"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Unpainted |
| طراحی | Cover Included |
| ارتفاع | 1.413" (35.89mm) |
| سری | 1590Z |
| وزن | 0.756 lb (342.92g) |
| رأی | IP66 |
| ویژگی | Watertight |
| مواد | Metal, Aluminum |
| ضخامت | 0.080" (2.03mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 14.7in² (95cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 5.890" L x 2.508" W (149.61mm x 63.70mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 79 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $25.53 | $25.02 | $24.52 |
حداقل: 1