RM3U1922SBK
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Rack Components |
| برگه داده ها: | RM3U1922SBK |
| توضیحات: | 3U, 22" DEEP RACK-MOUNT ENCLOSUR |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Rack Components |
| نوع | Chassis, Enclosed |
| رنگ | Black |
| سری | RM |
| وزن | - |
| ویژگی | - |
| مواد | Metal, Aluminum |
| قسمت وضعیت | Active |
| تهویه | Non-Vented |
| اندازه/ابعاد | 22.000" L x 16.600" W x 5.250" H (558.80mm x 421.64mm x 133.35mm) |
| برای استفاده با/محصولات مرتبط | 19" Panel Width Racks |
در انبار 12 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $286.30 | $280.57 | $274.96 |
حداقل: 1