KS-1785-BT
| سازندگان: | Bud Industries |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Rack Components |
| برگه داده ها: | KS-1785-BT |
| توضیحات: | SHELF SLIDING KEYBOARD ASSEMBLY |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Bud Industries |
| دسته بندی محصولات | Rack Components |
| نوع | Shelf, Keyboard, Sliding |
| رنگ | Black |
| سری | - |
| وزن | 14 lbs (6.4kg) |
| ویژگی | Mouse Pad |
| مواد | Metal, Steel |
| قسمت وضعیت | Active |
| تهویه | Non-Vented |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| اندازه/ابعاد | 20.500" L x 18.312" W x 3.468" H (520.70mm x 465.12mm x 88.09mm) |
| برای استفاده با/محصولات مرتبط | 19" Panel Width Racks |
در انبار 6 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $165.30 | $161.99 | $158.75 |
حداقل: 1