RL6365
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | RL6365 |
| توضیحات: | BOX ABS GRAY 4.92"L X 3.94"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Gray |
| طراحی | Cover Included |
| ارتفاع | 3.543" (90.00mm) |
| سری | RL |
| وزن | 1 lb (453.59g) |
| رأی | IP54 |
| ویژگی | PCB Supports |
| مواد | Plastic, ABS |
| ضخامت | 0.110" (2.79mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 19.3in² (125cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 4.921" L x 3.937" W (124.99mm x 100.00mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 40 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $7.70 | $7.55 | $7.40 |
حداقل: 1