CU-3003-A
| سازندگان: | Bud Industries |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | CU-3003-A |
| توضیحات: | BOX ALUM NATURAL 4"L X 2.25"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Bud Industries |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Natural |
| طراحی | U Shaped Pieces |
| ارتفاع | 2.250" (57.15mm) |
| سری | Mini-Box |
| وزن | 0.25 lb (113.4g) |
| رأی | - |
| ویژگی | - |
| مواد | Metal, Aluminum |
| ضخامت | 0.040" (1.02mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 9.00in² (58.1cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 4.000" L x 2.250" W (101.60mm x 57.15mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 61 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $7.40 | $7.25 | $7.11 |
حداقل: 1