PJ24248RLW
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | PJ24248RLW |
| توضیحات: | BOX FIBERGLASS GRY 25.59"X25.59" |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Gray |
| طراحی | Hinged Door, Lid |
| ارتفاع | 10.000" (254.00mm) |
| سری | PJ |
| وزن | 27 lbs (12.2kg) |
| رأی | IP66, NEMA 1,2,3,4,4X,12,13, UL-508 |
| ویژگی | Snap Latch, Stainless Steel Hinges, Window |
| مواد | Fiberglass/Polyester |
| ضخامت | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 655in² (4226cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 25.590" L x 25.590" W (649.99mm x 649.99mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 91 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $671.08 | $657.66 | $644.51 |
حداقل: 1