CN4ST3104
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | CN4ST3104 |
| توضیحات: | BOX STEEL GRAY 36"L X 6"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Gray |
| طراحی | Hinged Door, Lid |
| ارتفاع | 5.000" (127.00mm) |
| سری | CN4ST |
| وزن | 26 lbs (11.8kg) |
| رأی | IP66, NEMA 3R,4,12 |
| ویژگی | Stainless Steel Hinges, Wire - 4 |
| مواد | Metal, Steel |
| ضخامت | 16 Gauge |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 216in² (1394cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 36.000" L x 6.000" W (914.40mm x 152.40mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 86 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $660.81 | $647.59 | $634.64 |
حداقل: 1