ECP12126
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | ECP12126 |
| توضیحات: | BOX STEEL GRAY 12"L X 12"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Gray |
| طراحی | Hinged Door, Lid |
| ارتفاع | 6.000" (152.40mm) |
| سری | Eclipse |
| وزن | 17 lbs (7.7kg) |
| رأی | IP54, NEMA 12,13, UL-508 |
| ویژگی | Stainless Steel Hinges |
| مواد | Metal, Steel |
| ضخامت | 16 Gauge |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 144in² (929cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 12.000" L x 12.000" W (304.80mm x 304.80mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 91 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $676.33 | $662.80 | $649.55 |
حداقل: 1