DC4R24
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Racks |
| برگه داده ها: | DC4R24 |
| توضیحات: | RACK STEEL 36X20.6X48.1 BLK |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Racks |
| درب | Doorless |
| نوع | Open Rack |
| رنگ | Black |
| سبک | Open Rack, Double Frame |
| سری | DC4R |
| وزن | 70 lbs (31.8kg) |
| ویژگی | Mounting Brackets |
| مواد | Metal, Steel |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| تهویه | - |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| ریل نصب | Two Pair |
| تعداد واحدها | 24U |
| ابعاد-پنل | 17.750" W x 42.130" H (450.85mm x 1070.10mm) |
| ابعاد-کلی | 36.000" L x 20.560" W x 48.130" H (914.40mm x 522.22mm x 1222.50mm) |
در انبار 70 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1