DC1004224
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Racks |
| برگه داده ها: | DC1004224 |
| توضیحات: | CABINET STEEL 45.8X24X49.1 BLK |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Racks |
| درب | Steel |
| نوع | Equipment Cabinet |
| رنگ | Black |
| سبک | Enclosed, Bottom, Front, Sides, Top |
| سری | DC100 |
| وزن | 210 lbs (95.3kg) |
| ویژگی | Front and Rear Access |
| مواد | Metal, Steel |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| تهویه | Front |
| اطلاعات حمل و نقل | Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse |
| ریل نصب | Two Pair |
| تعداد واحدها | 24U |
| ابعاد-پنل | 18.350" W x 42.060" H (466.09mm x 1068.32mm) |
| ابعاد-کلی | 45.810" L x 24.000" W x 49.100" H (1163.57mm x 609.60mm x 1247.14mm) |
در انبار 65 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1