1418M16
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | 1418M16 |
| توضیحات: | BOX STEEL GRAY 36"L X 30"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Gray |
| طراحی | Hinged Door, Lid |
| ارتفاع | 16.000" (406.40mm) |
| سری | 1418 |
| وزن | 140 lbs (63.5kg) |
| رأی | IP54, JIC EGP-1-1967, NEMA 12,13, UL-508 |
| ویژگی | Interior Panels, Mounting Flange |
| مواد | Metal, Steel |
| ضخامت | 14 Gauge |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 1080in² (6968cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 36.000" L x 30.000" W (914.40mm x 762.00mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 62 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $655.40 | $642.29 | $629.45 |
حداقل: 1