C3R12126SC
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | C3R12126SC |
| توضیحات: | BOX STEEL GRAY 12"L X 12"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Gray |
| طراحی | Cover Included |
| ارتفاع | 6.000" (152.40mm) |
| سری | C3R SC |
| وزن | 12 lbs (5.4kg) |
| رأی | IP24, NEMA 3R, UL-50 |
| ویژگی | Knockouts, Lockable, Wall Mount |
| مواد | Metal, Steel |
| ضخامت | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 144in² (929cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 12.000" L x 12.000" W (304.80mm x 304.80mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 76 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $47.63 | $46.68 | $45.74 |
حداقل: 1