0936040199
| سازندگان: | Molex |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | 0936040199 |
| توضیحات: | BOX ALUM NAT 3.94"L X 3.94"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Molex |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Natural |
| طراحی | Cover Included |
| ارتفاع | 3.150" (80.00mm) |
| سری | GWconnect 93604 |
| وزن | - |
| رأی | IP66, IP69 |
| ویژگی | PCB Supports |
| مواد | Metal, Aluminum |
| ضخامت | 0.157" (4.00mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 15.5in² (100cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 3.937" L x 3.937" W (100.00mm x 100.00mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 67 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $47.52 | $46.57 | $45.64 |
حداقل: 1