C2T1936SBK1
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Rack Components |
| برگه داده ها: | C2T1936SBK1 |
| توضیحات: | PANEL TOP 28.3X20X0.07" BLACK |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Rack Components |
| نوع | Panel, Top |
| رنگ | Black |
| سری | C2 |
| وزن | 7 lbs (3.2kg) |
| ویژگی | - |
| مواد | Metal, Steel |
| قسمت وضعیت | Active |
| تهویه | Non-Vented |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| اندازه/ابعاد | 28.250" L x 20.000" W x 0.070" H (717.55mm x 508.00mm x 1.78mm) |
| برای استفاده با/محصولات مرتبط | 19" Panel Width Racks |
در انبار 11 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $49.60 | $48.61 | $47.64 |
حداقل: 1