SHV031139
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Rack Thermal Management |
| برگه داده ها: | SHV031139 |
| توضیحات: | FAN HEATER 200W 1.79A 120A |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Rack Thermal Management |
| نوع | Heating Unit |
| سری | SHV |
| وزن | 2 lbs (907.2g) |
| قسمت وضعیت | Active |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| مشخصات | Heater, 200W, 1.79A |
| ولتاژ ورودی | 120VAC |
| اندازه/ابعاد | 5.94" L x 4.68" W x 1.85" H (150.9mm x 118.9mm x 47.0mm) |
در انبار 78 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $235.47 | $230.76 | $226.15 |
حداقل: 1