C2T1923VCG1
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Rack Components |
| برگه داده ها: | C2T1923VCG1 |
| توضیحات: | PANEL TOP 20X15X0.07" BE/GY |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Rack Components |
| نوع | Panel, Top |
| رنگ | Beige, Gray |
| سری | C2 |
| وزن | 4 lbs (1.8kg) |
| ویژگی | - |
| مواد | Metal, Steel |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| تهویه | Vented |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| اندازه/ابعاد | 20.000" L x 15.000" W x 0.070" H (508.00mm x 381.00mm x 1.78mm) |
| برای استفاده با/محصولات مرتبط | 19" Panel Width Racks |
در انبار 81 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1