C2BPS1923CG1
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Rack Components |
| برگه داده ها: | C2BPS1923CG1 |
| توضیحات: | PANEL BOT 17.7X11.5X0.06" BE/GY |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Rack Components |
| نوع | Panel, Bottom |
| رنگ | Beige, Gray |
| سری | C2 |
| وزن | 5 lbs (2.3kg) |
| ویژگی | - |
| مواد | Metal, Steel |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| تهویه | Non-Vented |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| اندازه/ابعاد | 17.690" L x 11.540" W x 0.060" H (449.33mm x 293.12mm x 1.52mm) |
| برای استفاده با/محصولات مرتبط | C2 Series |
در انبار 53 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1