1594RFIABK
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | 1594RFIABK |
| توضیحات: | BOX ABS BLACK 2.21"L X 2.21"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Black |
| طراحی | Cover Included |
| ارتفاع | 1.578" (40.08mm) |
| سری | 1594RFI |
| وزن | 0.5 lb (226.8g) |
| رأی | IP54 |
| ویژگی | EMI Shielded, Flame Retardant |
| مواد | Plastic, ABS |
| ضخامت | 0.130" (3.30mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 4.86in² (31.4cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 2.205" L x 2.205" W (56.00mm x 56.00mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | UL94 V-0 |
در انبار 27 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $13.72 | $13.45 | $13.18 |
حداقل: 1