MB655030
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | MB655030 |
| توضیحات: | BOX PLASTIC GRAY 2.56"L X 1.97"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Gray |
| طراحی | Hand Held, Split Sides |
| ارتفاع | 1.181" (30.00mm) |
| سری | MB |
| وزن | 1 lb (453.59g) |
| رأی | IP54 |
| ویژگی | PCB Supports |
| مواد | Plastic, Polystyrene |
| ضخامت | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 5.03in² (32.5cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 2.559" L x 1.969" W (65.00mm x 50.00mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 35 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $13.68 | $13.41 | $13.14 |
حداقل: 1