1590WBBF
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | 1590WBBF |
| توضیحات: | BOX ALUM UNPAINTED 4.71"LX3.7"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Unpainted |
| طراحی | Cover Included |
| ارتفاع | 1.398" (35.51mm) |
| سری | 1590WF |
| وزن | 0.606 lb (274.88g) |
| رأی | IP65 |
| ویژگی | Mounting Flange, Watertight |
| مواد | Metal, Aluminum |
| ضخامت | 0.080" (2.03mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 17.3in² (112cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 4.705" L x 3.701" W (119.50mm x 94.00mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 13 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $20.81 | $20.39 | $19.99 |
حداقل: 1