1411FBUU
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | 1411FBUU |
| توضیحات: | BOX ALUM UNPAINTED 9.99"LX6.01"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Unpainted |
| طراحی | U Shaped Pieces |
| ارتفاع | 3.520" (89.41mm) |
| سری | 1411 |
| وزن | 0.96 lb (435.45g) |
| رأی | - |
| ویژگی | - |
| مواد | Metal, Aluminum |
| ضخامت | 0.040" (1.02mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 60.0in² (387cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 9.990" L x 6.010" W (253.75mm x 152.65mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 14 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $20.81 | $20.39 | $19.99 |
حداقل: 1