1455R2201RD
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | 1455R2201RD |
| توضیحات: | BOX ALUM RED 8.66"L X 6.5"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Red |
| طراحی | End Panel(s) |
| ارتفاع | 1.201" (30.51mm) |
| سری | 1455 |
| وزن | 1.3 lbs (589.7g) |
| رأی | - |
| ویژگی | Card Guides |
| مواد | Metal, Aluminum |
| ضخامت | 0.060" (1.52mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 56.3in² (363cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 8.661" L x 6.496" W (219.99mm x 165.00mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 13 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $33.69 | $33.02 | $32.36 |
حداقل: 1