Q889PCD
| سازندگان: | Hoffman Enclosures, Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | Q889PCD |
| توضیحات: | BOX PLASTIC GRAY 3.15"L X 3.23"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hoffman Enclosures, Inc. |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Gray |
| طراحی | Cover Included |
| ارتفاع | 3.346" (85.00mm) |
| سری | - |
| وزن | 0.36 lb (163.29g) |
| رأی | IP67, NEMA 4,4X,6,12,13, UL-508A |
| ویژگی | PCB Supports, Sealing Gasket, Wall Mount |
| مواد | Plastic, Polycarbonate |
| ضخامت | 0.118" (3.00mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 10.1in² (65cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 3.150" L x 3.228" W (80.00mm x 82.00mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 20 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $33.56 | $32.89 | $32.23 |
حداقل: 1