1454DD
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | 1454DD |
| توضیحات: | BOX STEEL BLK/GRAY 6.12"LX5.19"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Black, Gray |
| طراحی | U Shaped Pieces |
| ارتفاع | 2.750" (69.85mm) |
| سری | 1454 |
| وزن | 0.5 lb (226.8g) |
| رأی | - |
| ویژگی | - |
| مواد | Metal, Steel |
| ضخامت | 20 Gauge |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 31.8in² (205cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 6.120" L x 5.190" W (155.45mm x 131.83mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 9 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $21.56 | $21.13 | $20.71 |
حداقل: 1