1554J2GYSL
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | 1554J2GYSL |
| توضیحات: | BOX PLSTC GRAY/SM 6.3"L X 3.54"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Gray, Smoke Cover/Door |
| طراحی | Cover Included |
| ارتفاع | 2.362" (60.00mm) |
| سری | 1554 |
| وزن | 0.52 lb (235.87g) |
| رأی | IP66, NEMA 4,4X,12,13, UL-508 |
| ویژگی | Card Guides, PCB Supports, Watertight |
| مواد | Plastic, Polycarbonate |
| ضخامت | 0.118" (3.00mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 22.3in² (144cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 6.299" L x 3.543" W (159.99mm x 89.99mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | UL94 V-0 |
در انبار 82 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $21.34 | $20.91 | $20.49 |
حداقل: 1