1420Q9
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | 1420Q9 |
| توضیحات: | BOX STEEL GRAY 42"L X 24"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Gray |
| طراحی | Hinged Door, Lid |
| ارتفاع | 9.000" (228.60mm) |
| سری | 1420 |
| وزن | 111 lbs (50.3kg) |
| رأی | IP20, NEMA 1, UL-508 |
| ویژگی | Interior Panels |
| مواد | Metal, Steel |
| ضخامت | 14 Gauge |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 1008in² (6503cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 42.000" L x 24.000" W (1066.80mm x 609.60mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 51 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $359.00 | $351.82 | $344.78 |
حداقل: 1