EN4SD36306LG
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | EN4SD36306LG |
| توضیحات: | BOX STEEL GRAY 36"L X 30"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Gray |
| طراحی | Hinged Door, Lid |
| ارتفاع | 6.000" (152.40mm) |
| سری | Eclipse |
| وزن | 60 lbs (27.2kg) |
| رأی | IP66, NEMA 3R,4,12, UL-508 |
| ویژگی | Stainless Steel Hinges |
| مواد | Metal, Steel |
| ضخامت | 14 Gauge |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 1080in² (6968cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 36.000" L x 30.000" W (914.40mm x 762.00mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 57 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $358.23 | $351.07 | $344.04 |
حداقل: 1