1418N4ALT12
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | 1418N4ALT12 |
| توضیحات: | BOX ALUMINUM NAT 60"L X 36"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Natural |
| طراحی | Hinged Door, Lid |
| ارتفاع | 12.000" (304.80mm) |
| سری | 1418 |
| وزن | 83 lbs (37.6kg) |
| رأی | IP66, JIC EGP-1-1967, NEMA 4,12,13 |
| ویژگی | Interior Panels, Mounting Flange |
| مواد | Metal, Aluminum |
| ضخامت | 0.100" (2.54mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 2160in² (1.394 m²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 60.000" L x 36.000" W (1524.00mm x 914.40mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 90 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1,807.05 | $1,770.91 | $1,735.49 |
حداقل: 1