PJW363014L
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | PJW363014L |
| توضیحات: | BOX FIBERGLASS GRY 36.25"X30.25" |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Gray |
| طراحی | Hinged Door, Lid |
| ارتفاع | 16.000" (406.40mm) |
| سری | PJW |
| وزن | 64 lbs (29kg) |
| رأی | IP66, NEMA 1,2,3,4,4X,12,13, UL-508 |
| ویژگی | Mounting Flange, Stainless Steel Hinges, Twist Latch |
| مواد | Fiberglass/Polyester |
| ضخامت | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 1097in² (7077cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 36.250" L x 30.250" W (920.75mm x 768.35mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 90 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1,937.99 | $1,899.23 | $1,861.25 |
حداقل: 1