1414N4PHE
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | 1414N4PHE |
| توضیحات: | BOX STEEL GRAY 6"L X 6"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Gray |
| طراحی | Hinged Door, Lid |
| ارتفاع | 4.000" (101.60mm) |
| سری | 1414 N4 PH |
| وزن | 5 lbs (2.3kg) |
| رأی | IP66, JIC EGP-1-1967, NEMA 3R,4,12,13, UL-508 |
| ویژگی | Interior Panels |
| مواد | Metal, Steel |
| ضخامت | 14 Gauge |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 36.0in² (232cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 6.000" L x 6.000" W (152.40mm x 152.40mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 58 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $75.12 | $73.62 | $72.15 |
حداقل: 1