1416O
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | 1416O |
| توضیحات: | BOX STEEL GRAY 15"L X 10"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Gray |
| طراحی | U Shaped Pieces |
| ارتفاع | 8.000" (203.20mm) |
| سری | 1416 |
| وزن | 10 lbs (4.5kg) |
| رأی | NEMA 1 |
| ویژگی | Vented Panels |
| مواد | Metal, Steel |
| ضخامت | 18 Gauge |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 150in² (968cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 15.000" L x 10.000" W (381.00mm x 254.00mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 66 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $75.00 | $73.50 | $72.03 |
حداقل: 1