1411RR
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | 1411RR |
| توضیحات: | BOX ALUM GRAY 7.99"L X 5.99"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Gray |
| طراحی | U Shaped Pieces |
| ارتفاع | 2.010" (51.05mm) |
| سری | 1411 |
| وزن | 1 lb (453.59g) |
| رأی | - |
| ویژگی | - |
| مواد | Metal, Aluminum |
| ضخامت | 0.040" (1.02mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 47.9in² (309cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 7.990" L x 5.990" W (202.95mm x 152.15mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 36 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $21.59 | $21.16 | $20.74 |
حداقل: 1