1411FBXU
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | 1411FBXU |
| توضیحات: | BOX ALUM UNPTD 11.99"L X 6.99"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Unpainted |
| طراحی | U Shaped Pieces |
| ارتفاع | 4.010" (101.85mm) |
| سری | 1411 |
| وزن | 1.3 lbs (589.7g) |
| رأی | - |
| ویژگی | - |
| مواد | Metal, Aluminum |
| ضخامت | 0.040" (1.02mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 83.8in² (541cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 11.990" L x 6.990" W (304.55mm x 177.55mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 7 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $28.48 | $27.91 | $27.35 |
حداقل: 1