1591RVBK
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | 1591RVBK |
| توضیحات: | BOX ABS BLACK 4.72"L X 4.72"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Black |
| طراحی | Cover Included |
| ارتفاع | 3.700" (93.98mm) |
| سری | 1591 |
| وزن | 0.519 lb (235.41g) |
| رأی | IP54 |
| ویژگی | Card Guides, Flame Retardant |
| مواد | Plastic, ABS |
| ضخامت | 0.079" (2.01mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 22.3in² (144cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 4.724" L x 4.724" W (120.00mm x 119.99mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | UL94 V-0 |
در انبار 21 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $28.37 | $27.80 | $27.25 |
حداقل: 1