GS882Z18CB-200V
| دسته بندی محصولات: | Accessories |
| توضیحات: | SRAM 1.8/2.5V 512K x 18 9M |
| Rohs | N |
| نوع | NBT |
| برند | GSI Technology |
| سری | GS882Z18CB |
| بسته بندی | Tray |
| Tradename | NBT SRAM |
| زمان دسترسی | 6.5 ns |
| اندازه حافظه | 9 Mbit |
| نوع حافظه | SDR |
| زیرشاخه | Memory & Data Storage |
| سازمان | 512 k x 18 |
| سبک نصب | SMD/SMT |
| بسته بندی/مورد | BGA-119 |
| دسته بندی محصولات | SRAM |
| رطوبت حساس | Yes |
| جریان تامین-حداکثر | 115 mA, 140 mA |
| ولتاژ تامین-حداکثر | 2.7 V |
| ولتاژ تامین-Min | 1.7 V |
| مقدار کارخانه بسته | 42 |
| حداکثر فرکانس ساعت | 200 MHz |